Zapraszam na Kobiece Weekendy z Jogą, które organizuję w pięknych miejscach w Polsce. 

Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.

Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.

Jogę będziemy praktykować na pięknych kauczukowych matach od Moonholi - tu możesz zobaczyć maty

Joga na wyjeździe może być ciekawym urozmaiceniem codziennej praktyki dla pań, które kontynuują przygodę z jogą. Spotykając się z nowymi osobami możemy doświadczyć innej energii, innej intensywności, innego stylu nauczania. Dla pań debiutujących - weekend z jogą może być okazją do zobaczenia czym jest joga i doświadczenia jej korzyści bez obowiązku deklarowania się na regularne zajęcia.

Zrób sobie prezent - jesteś tego warta!

Plan wyjazdów na 2021 rok:

19-21 lutego - Siódmy Las - to był piękny czas

8-10 maja - Jabłoń Lake Resort - było magicznie

21-23 maja - Gołębnik - 3 dni z dala od wszystkiego w pięknie zielonym miejscu

1-3 października - Siedlisko Sobibór 

Siedlisko to przepiękne miejsce tworzone przez artystyczną duszę panią Ewę. Każde pomieszczenie ma swój niepowtarzalny klimat. A całość otacza sielski ogród z zawieszonymi lampami, które po zachodzie słońca tworzą niesamowitą atmosferę. Siedlisko znajduje się niedaleko Włodawy - blisko granicy z Białorusią i Ukrainą. Będziemy mieszkać w Dużej Stodole, która łączy ze sobą elementy nowoczesności oraz tradycji. Drewniane podłogi, sufity i meble sprawiają, że pokój daje poczucie spokoju i wygody.

Wegetariańskie, z opcją wegańską. Posiłki przygotowywane są z wykorzystaniem lokalnych produktów. Weekend rozpoczniemy obiadem w piątek, a zakończymy śniadaniem w niedzielę. W sobotę przewidziane są 3 posiłki. A do stałej dyspozycji jest ciepła woda oraz herbaty i zioła.

Oferta cenowa:

pokój 2 osobowy - 1099 z ł od osoby

pokój 3 osobowy - 999 z ł od osoby

Cena zawiera: 2 noclegi w komfortowych wnętrzach pełne wyżywienie - dania bezmięsne prezent dla każdej uczestniczki dwie 45 minutowe sesje jogi porannej dwie 90 minutowe sesje jogi tematycznej dwie 30 minutowe relaksacje prowadzone krąg otwierający weekend medytacja i krąg zamykający weekend. Dojazd we własnym zakresie.

więcej informacji w wydarzeniu na FB - kliknij, aby przejść

28-31 października - Jabłoń Lake Resort - 4 dni

Będziemy mieszkać pachnących Domach Mazurskich, z których każdy ma taras z wyjściem na ogród. Wszystkie Domy Mazurskie zawierają w sobie dwa oddzielne, 2-osobowe pokoje. Każde pomieszczenie sypialne ma zaś przydzieloną do niego łazienkę w stylu skandynawskim, dopełniającym atmosferę bliskości natury z jej wszystkimi walorami. W każdym pokoju znajduje się serwis kawowy: czajnik, kubki, kawa i herbata.

Jabłoń Lake Resort to cudowne miejsce położone nad Jeziorem Brzozolasek w samym centrum Puszczy Pilskiej na Mazurach.

Joga, medytacja i relaksacja będzie mieć miejsce w Sali Malinowej z drewnianą podłogą i oknami na piękny teren Jabłoni.

W ogrodzie znajduje się piramida do medytacji.

Wyżywienie: Wegetariańskie, urozmaicone i bogate w wartości odżywcze posiłki bez konserwantów z wykorzystaniem produktów od zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu. Śniadanie ze stacją life cooking, gdzie na naszych oczach kucharz usmaży omlet lub naleśniki. Codziennie rano będzie na nas czekał świeżo pieczony chleb przygotowany wg rodzinnej receptury. Trzy posiłki dziennie. Do stałej dyspozycji - barek z ziołami i ciasteczkami.

Cena obejmuje 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiady, 3 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), napar imbirowy rano, sesje jogi i relaksacji, prezent dla każdej uczestniczki. Dojazd we własnym zakresie.

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 1299 zł

Cena za pokój 1 osobowy: 1499 zł

więcej informacji w wydarzeniu na FB - po więcej informacji kliknij tutaj

11-14 listopada - Lipowa Dolina - weekend z masażami

Lipowa Dolina to przepiękne miejsce położone w okolicy wąwozów, a z dala od drogi. co sprawia, że można odpocząć od dźwięków i ruchu miasta. W wolnym czasie można spacerować po okolicy lub wybrać się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.

Będziemy mieszkać w przytulnych wnętrzach, a wieczory spędzimy w salonie z miękkimi kanapami i kominkiem.

Joga będzie w przestronnej sali.

Wyżywienie: Wegetariańskie z opcją wegańską. Posiłki przygotowywane są z wykorzystaniem lokalnych produktów. W sobotę i piątek przewidziane są 3 posiłki. A do stałej dyspozycji jest ciepła woda oraz herbaty i zioła. Każdy dzień rozpoczniemy rozgrzewającym naparem imbirowym.

Kobiecy Weekend w Lipowej Dolinie będzie wyjątkowy, bo jadą z nami Ania Wojdat - masażystka Lomi Lomi Nui oraz Michał Bieniek - terapeuta manualny, który przywraca ciału równowagę poprzez subtelny dotyk.

Sesje z Michałem i Ania są dodatkowo płatne.

Cena obejmuje 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiady, 3 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), napar imbirowy rano, sesje jogi i relaksacji, prezent dla każdej uczestniczki. Dojazd we własnym zakresie.

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 1299 zł

Cena za miejsce w pokoju 3/4 osobowym: 1199 zł

więcej informacji w wydarzeniu na FB - po więcej informacji kliknij tutaj

Warunkiem rezerwacji miejsca na Kobiecych Weekendach jest zgłoszenie udziału mailowo na adres: luizaporowska.sklep@gmail.com i dokonanie przedpłaty (400 zł) przelewem na rachunek bankowy, który zostanie podany w mailu odpowiadającym na zgłoszenie. Termin płatności – 3 dni liczone od dnia otrzymania wiadomości mailowej potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia chęci udziału. 

moonholi