Zapraszam na Kobiece Weekendy z Jogą, które organizuję w pięknych miejscach w Polsce. 

Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.

Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.

Zrób sobie prezent - jesteś tego warta!

Plan wyjazdów na 2021 rok:

7-9 maja - Jabłoń Lake Resort

Będziemy mieszkać pachnących Domach Mazurskich, z których każdy ma taras z wyjściem na ogród. Wszystkie Domy Mazurskie zawierają w sobie dwa oddzielne, 2-osobowe pokoje. Każde pomieszczenie sypialne ma zaś przydzieloną do niego łazienkę w stylu skandynawskim, dopełniającym atmosferę bliskości natury z jej wszystkimi walorami. 

Jabłoń Lake Resort to cudowne miejsce położone nad Jeziorem Brzozolasek w samym centrum Puszczy Pilskiej na Mazurach.

Joga, medytacja i relaksacja będzie mieć miejsce w Sali Jabłoniowy Sad - sali, która pachnie drewnem a wyjście z niej prowadzi do lasu. W ogrodzie znajduje się piramida do medytacji.

Wyżywienie: Wegetariańskie, urozmaicone i bogate w wartości odżywcze posiłki bez konserwantów z wykorzystaniem produktów od zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu. Śniadanie ze stacją life cooking, gdzie na naszych oczach kucharz usmaży omlet lub naleśniki. Codziennie rano będzie na nas czekał świeżo pieczony chleb przygotowany wg rodzinnej receptury. Weekend rozpoczniemy obiadem i zakończymy śniadaniem. W sobotę przewidziane są 3 posiłki. Do stałej dyspozycji - barek z ziołami i ciasteczkami.

Koszt Cena obejmuje 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), napar imbirowy rano, sesje jogi i relaksacji, prezent dla każdej uczestniczki. Gratis: ognisko nad jeziorem, wypożyczenie rowerów turystycznych, wypożyczenie kijów do nordic walking, korzystanie z książek z hotelowej biblioteczki oraz gry planszowe.

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 899 zł

Cena za pokój 1 osobowy: 1099 zł

więcej informacji w wydarzeniu na FB - kliknij, aby przejść

21-23 maja - Gołębnik

Będziemy mieszkać w ekologicznych całorocznych bungalowach wybudowanych w technologii „strawbale” (konstrukcja szkieletowa wypełniona kostkami żytniej słomy). Każdy pokój zawiera łazienkę, antresolę oraz osobne wejście. Wystrój i charakter miejsca stworzony został przez właścicielkę Ewę, która jest architektem wnętrz. Spójność i prostota, które charakteryzują to miejsce, przyniosą odpoczynek od miejskiego życia. Gołębnik znajduje się w przepięknej okolicy, z dala od szumu drogi oraz świateł latarni.

Joga oraz posiłki będą się odbywać w nowoczesnej, przeszklonej stodole, przed wejściem do której znajduje się ekologiczny staw kąpielowy dostępny dla gości przez cały rok. Jeśli masz ochotę popływać w maju na otwartym powietrzu, to będzie taka możliwość, więc zabierz ze sobą strój kąpielowy.

Wyżywienie: Wegetariańskie Posiłki przygotowywane są przez panią Ewę (właścicielkę), która dba o to, żeby dania były pyszne, zróżnicowane oraz zawierały lokalne produkty. Weekend rozpoczniemy obiadem i zakończymy śniadaniem. W sobotę przewidziane są 3 posiłki. Do stałej dyspozycji - ciepłe woda, herbata, kawa, napary ziołowe.

Koszt Cena obejmuje 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), sesje jogi i relaksacji, prezent dla każdej uczestniczki.

Cena za miejsce w pokoju 4 osobowym: 799 zł

Cena za miejsce w pokoju 2 osobowym: 899 zł

Cena za pokój 1 osobowy: 1099 zł

więcej informacji w wydarzeniu na FB - kliknij, aby przejść

1-3 października - Siedlisko Sobibór - szczegóły wkrótce

11-14 listopada - Lipowa Dolina - szczegóły wkrótce

Warunkiem rezerwacji miejsca na Kobiecych Weekendach jest zgłoszenie udziału mailowo na adres: luizaporowska.sklep@gmail.com i dokonanie przedpłaty (300 zł) lub całej kwoty przelewem na rachunek bankowy, który zostanie podany w mailu odpowiadającym na zgłoszenie. Termin płatności – 3 dni liczone od dnia otrzymania wiadomości mailowej potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia chęci udziału.