Sposoby dostawy

Przesyłki wysyłane:

  • list ekonomiczny (Paczta Polska S.A.): 9,99 zł

  • paczka pocztowa (Poczta Polska S.A): 14,99 zł

  • paczka za pośrednictwem firmy kurierskiej: 17,99 zł
  • odbiór osobisty w Łukowie, przed wybraniem tej formy proszę o kontakt telefoniczny (tel: 501-280-558)

  • zamówienia o wartości od 200 zł - darmowa wysyłka
  • bilet eletroniczny: forma dostawy produktów z kategorii "Joga z Lui" -  podanie numeru zamówienia zrealizowanego zakupu biletu oraz adres e-mail osoby kupującej uprawniają do wejścia na wydarzenie dla produktów stacjonarnych. Realizacja produktów online następuje poprzez przekazanie przez Sprzedawcę Klientowi kodu dostępu (link do spotkania oraz ID spotkania w ZOOM) - za pośrednictwem poczty e-mail na adres podany przy składaniu zamówienia.

Czas realizacji zamówienia (nie dotyczy produktów z kategorii "Joga z Lui"):

3 - 15 dni roboczych

Dla produktów z kategorii "Joga z Lui" sprzedaż zrealizowana jest w momencie opłacenia zamówienia przez Klienta. Wejście na wydarzenie stacjonarne następuje po podaniu Sprzedawcy przez Klienta numeru zamówienia i adresu e-mail, z którego nastąpił zakup biletu. Jeśli przy zakupie wydarzenia wybrana została forma płatności "zapłać przelewem" i Kupujący nie otrzymał potwierdzenia od Sprzedawcy, że płatność została zaksięgowana, to przy wejściu na wydarzenie należy okazać potwierdzenie przelewu.

Realizacja produktów online następuje poprzez przekazanie przez Sprzedawcę Klientowi kodu dostępu (link do spotkania oraz ID spotkania w ZOOM) - za pośrednictwem poczty e-mail na adres podany przy składaniu zamówienia.