JOGA

sesje indywidualne - za pośrednictwem ZOOM.US

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią być w grupie oraz dla tych, którzy potrzebują indywidualnego podejścia.

Sesja na żywo. W tym samym czasie stajemy na macie i wspólnie praktykujemy.

Sesja jogi trwa 1 godzinę i 15 minut - zaczynamy rozmową jak się dziś czujesz, jaka jest Twoja potrzeba i z czym chcesz pracować, następnie mamy chwilę wyciszenia, skierowania uwagi do ciała, oddechu i umysłu; potem przechodzimy do części asanowej (czyli "gimnastyki"), kończymy 10-15 minutowym relaksem, w którym ciało odpuszcza i przyjmuje to, co zadziało się na macie. 

więcej informacji: sesja indywidualna

sesje on-line - za pośrednictwem ZOOM.US

60 minutowe sesje na żywo za pośrednictwem ZOOM.US. W tym samym czasie stajemy na macie i wspólnie praktykujemy.

Sesja jogi trwa 1 godzinę (60 minut) - zaczynamy rozmową jak się dziś czujesz, jaka jest Twoja potrzeba i z czym chcesz pracować, następnie mamy chwilę wyciszenia, skierowania uwagi do ciała, oddechu i umysłu; potem przechodzimy do części asanowej (czyli "gimnastyki"), kończymy 10 relaksem, w którym ciało odpuszcza i przyjmuje to, co zadziało się na macie. 

Sesje są nagrywane, a nagranie wysyłane do uczestników po zakończeniu sesji na żywo. Jeśli nie możesz być z nami w czasie rzeczywistym, masz możliwość odtworzenia sesji w ciągu 48 godzin oraz pobrania jej na swój komputer.

więcej informacji: dostęp do sesji

Sesje jogi w Pole Dance Fitness w Łukowie przy ul. Dmocha 8: 

Środy o godzinie 18:30 (koniec 19:45)

Sesja płatna według cennika klubu.

Zapisy i informacje pod numerem telefonu 531 - 876-214

Sesje indywidualne stacjonarnie w Łukowie

Sesje dla osób, które potrzebują intymności lub praktyki zbudowanej tylko dla nich - kontakt tel, 501-280-558 lub przez e-mail: luizaporowska.sklep@gmail.com

Kurs jogi w Parisel Palace w Klimkach koło Łukowa: 

Wtorki i czwartki o godzinie 20:00 (koniec 21:15) 

Do praktyki należy zabrać własną matę oraz koc do relaksu (koc wg uznania - przydaje się podczas leżenia w relaksie)

szczegóły

Kobiece wyjazdy z jogą

Kobiecy wyjazd z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze. 
Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.

Plan wyjazdów na 2021 rok:

19-21 lutego weekend w Siódmym Lesie niedaleko Kazimierza Dolnego na Lubelszczyźnie - już się odbył;)

7-9 maja weekend w Jabłoń Lake Resort na Mazurach pełny opis wydarzenia przeczytasz tutaj

21-23 maja weekend w Gołębniku niedaleko Kazimierza Dolnego na Lubelszczyźnie więcej info tutaj

1-3 października weekend w Siedlisku Sobibór niedaleko Włodawy - więcej info niedługo

11-14 listopada weekend w Lipowej Dolinie niedaleko Kazimierza Dolnego na Lubelszczyźnie - więcej info niedługo

Moja przygoda z jogą:

Praktykuję jogę od 2013 roku. W czerwcu 2018 roku ukończyłam roczne studia podyplomowe „Akademia Praktyków Jogi” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W czerwcu 2019 roku ukończyłam roczny kurs doszkalający dla nauczycieli jogi (pogłebionej praktyki vinyasa krama jogi) zorganizowany i prowadzony przez Olgę Szkonter (www.olgaszkonter.pl). Jesienią 2019 wzięłam udział w 30 godzinnym Kursie Anatamii Jogi zorganizowanym przez Małgorzatę Kobus-Kwiatkowską. Zakres kursu: anatomia człowieka, praca w asanach oraz metodyka prowadzenia zajęć.

Od października 2018 roku prowadzę regularne zajęcia jogi.

Uczę ruchu połączonego z oddechem.

Moją jogiczną misją jest pokazać, że joga jest dla każdego, bez względu na ograniczenia w ciele.

Organizuję kobiece wyjazdy z jogą w pięknych miejscach na Lubelszczyźnie (Lipowa Dolina, Gołębnik, Siedlisko Sobibór). Jest to czas spędzony na odpoczynku, rozmowach oraz jodze. Wyjazdy są dla każdej Pani, bez względu na stopień zaawansowania w jodze. 

Jak wygląda joga z LUI:

Każda sesja jogi zaczyna się medytacją kierującą myśli do ciała i pogłębiającą świadomość oddechu. Następnie jest praktyka asan (pozycji), a na koniec 10-15 minut relaksacji.Zapraszam Cię na sesje jogi ze mną, 
                       Lui