JOGA

Internetowe studio jogi Lui - za pośrednictwem ZOOM.US

Poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18:30 (koniec 19:45) wg czasu GMT+1 (Warszawa)

Sesja na żywo. W tym samym czasie stajemy na macie i wspólnie praktykujemy.

Sesja jogi zaczyna się medytacją kierującą myśli do ciała i pogłębiającą świadomość oddechu. Następnie jest praktyka asan (pozycji), a na koniec 10-15 minut relaksacji.

więcej informacji: więcej o jodze online

sesje indywidualne - za pośrednictwem ZOOM.US

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią być w grupie oraz dla tych, którzy potrzebują indywidualnego podejścia.

Sesja na żywo. W tym samym czasie stajemy na macie i wspólnie praktykujemy.

Sesja jogi trwa 1 godzinę i 15 minut - zaczynamy rozmową jak się dziś czujesz, jaka jest Twoja potrzeba i z czym chcesz pracować, następnie mamy chwilę wyciszenia, skierowania uwagi do ciała, oddechu i umysłu; potem przechodzimy do części asanowej (czyli "gimnastyki"), kończymy 10-15 minutowym relaksem, w którym ciało odpuszcza i przyjmuje to, co zadziało się na macie.

więcej informacji: sesja indywidualna

Kobiecy wyjazd z jogą i masażami - Lipowa Dolina - 8-11 października 2020

Kobiecy wyjazd z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.
Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.

opis wydarzenia na FB

Sesje jogi w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie przy ul. Stasia i Nel (tzw. Mała jedynka): wstrzymane do odwołania z powodu pandemii

Poniedziałki i środy o godzinie 18:00 (koniec 19:15)

Do praktyki należy zabrać własną matę oraz koc do relaksu (jeśli nie masz maty, istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia – proszę wcześniej o kontakt tel. 501-280-558)

Sesja płatna 25 zł za wejście lub 140 zł ważny 30 dni od daty zakupu (zajęcia 2 razy w tygodniu)

wejście na salę bocznymi drzwiami (od cmentarza)

Zajęcia jogi w klubie Platinium Fitness & Gym w Łukowie przy ul. Jana Pawła II 37: wstrzymane do odwołania z powodu pandemii

Wtorki o godzinie 17:30 (koniec 18:30)

czwartki o godzinie 17:00 (koniec 18:00)

Zachęcam do zabrania własnej maty oraz koca do relaksu (można skorzystać z mat klubu)

Zajęcia w ramach karnetu klubu (http://www.platiniumgym.pl/lukow/ (pojedyncze wejście 20 zł)

Sesje indywidualne

Sesje dla osób, które potrzebują intymności lub praktyki zbudowanej tylko dla nich - kontakt tel, 501-280-558 lub przez e-mail: luizaporowska.sklep@gmail.com

  •  

Moja przygoda z jogą:

Praktykuję jogę od 2013 roku. W czerwcu 2018 roku ukończyłam roczne studia podyplomowe „Akademia Praktyków Jogi” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W czerwcu 2019 roku ukończyłam roczny kurs doszkalający dla nauczycieli jogi (pogłebionej praktyki vinyasa krama jogi) zorganizowany i prowadzony przez Olgę Szkonter (www.olgaszkonter.pl). Jesienią 2019 wzięłam udział w 30 godzinnym Kursie Anatamii Jogi zorganizowanym przez Małgorzatę Kobus-Kwiatkowską. Zakres kursu: anatomia człowieka, praca w asanach oraz metodyka prowadzenia zajęć.

Od października 2018 roku prowadzę regularne zajęcia jogi.

Uczę ruchu połączonego z oddechem.

Moją jogiczną misją jest pokazać, że joga jest dla każdego, bez względu na ograniczenia w ciele.

Sesja jogi zaczyna się medytacją kierującą myśli do ciała i pogłębiającą świadomość oddechu. Następnie jest praktyka asan (pozycji), a na koniec 10-15 minut relaksacji.Zapraszam Cię na sesje jogi ze mną, 
                       Lui