JOGA

Sesje indywidualne stacjonarnie w Łukowie

Sesje dla osób, które potrzebują intymności lub praktyki zbudowanej tylko dla nich - kontakt tel, 501-280-558 lub przez e-mail: luizaporowska.sklep@gmail.com

Sesje jogi w APIS na os. Chącińskiego 1 w Łukowie: 

Wtorek, środa,  czwartek o godzinie 18:45 

Sesje trwają 75 minut.

Do praktyki należy zabrać własną matę oraz koc do relaksu (koc wg uznania - przydaje się podczas leżenia w relaksie)

Proszę o kontakt telefoniczny przed pierwszymi zajęciami (tel. 501-280-558)

Zajęcia prowadzę w taki sposób, aby odnalazły się osoby początkujące oraz zaawansowane.

Kobiece wyjazdy z jogą

Kobiecy wyjazd z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze. 
Wyjazd skierowany jest do kobiet, a stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia i jest dedykowany również Paniom, które jeszcze nigdy nie były na jodze. Sesje będą przygotowane oraz prowadzone w formie dostępnej dla każdej z pań, która chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem.

Opis i plan wyjazdów z jogą: więcej informacji

Joga na YouTube

We wrześniu 2021 roku założyłam kanał YouTube, gdzie umieszczam sesje jogi, relaksacje, medytacje i jogę dla dzieci. Zapraszam do wspólnej praktyki z dowolnego miejsca na Ziemi:) 

Film, w którym mówię dlaczego zostałam panią od jogi - kim jestem

Mój kanał: więcej filmów

Moja przygoda z jogą:

Praktykuję jogę od 2013 roku. W czerwcu 2018 roku ukończyłam roczne studia podyplomowe „Akademia Praktyków Jogi” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. W czerwcu 2019 roku ukończyłam roczny kurs doszkalający dla nauczycieli jogi (pogłebionej praktyki vinyasa krama jogi) zorganizowany i prowadzony przez Olgę Szkonter (www.olgaszkonter.pl). Jesienią 2019 wzięłam udział w 30 godzinnym Kursie Anatamii Jogi zorganizowanym przez Małgorzatę Kobus-Kwiatkowską. Zakres kursu: anatomia człowieka, praca w asanach oraz metodyka prowadzenia zajęć.

Od października 2018 roku prowadzę regularne zajęcia jogi.

Uczę ruchu połączonego z oddechem.

Moją jogiczną misją jest pokazać, że joga jest dla każdego, bez względu na ograniczenia w ciele.

Organizuję kobiece wyjazdy z jogą w pięknych miejscach na Lubelszczyźnie (Lipowa Dolina, Gołębnik) oraz na Mazurach w Jabłoń Lake Resort. Jest to czas spędzony na odpoczynku, rozmowach oraz jodze. Wyjazdy są dla każdej Pani, bez względu na stopień zaawansowania w jodze. 

Jak wygląda joga z LUI:

Każda sesja jogi zaczyna się medytacją kierującą myśli do ciała i pogłębiającą świadomość oddechu. Następnie jest praktyka asan (pozycji), a na koniec 10-15 minut relaksacji.Zapraszam Cię na sesje jogi ze mną, 
                       Lui