Nowość w sklepie LUI - Opaski na oczy do spania

Nowość w sklepie LUI - Opaski na oczy do spania

Opaski na oczy do spania, to nowy produkt, który stworzyłam zaspokajając moją własną potrzebę. Odkąd pamiętam mój sen był zawsze wrażliwy na światło. Potrafię się budzić wraz ze wschodem słońca, gdy dzień budzi się do życia. Mam trudności z uśnięciem, gdy za oknem świeci księżyc lub uliczne lampy. Aby dobrze spać, potrzebuję mieć po prostu ciemno. Pomagają mi w tym opaski do spania i zaciemniające rolety. Zawsze, gdy gdzieś jadę na noc, mam przy sobie opaskę, bo wiem, że dzięki temu lepiej się wyśpię.

Od dawna tworzę opaski dla siebie - bawełniane, aby były przyjemne dla mojej skóry. Najnowszą opaskę uszyłam sobie z muślinu i pokazałam na Instagramie. Spodobała się i dostałam dużo wiadomości, że chcecie mieć podobne. Było to dla mnie zaproszenie do stworzenia nowego produktu, który będzie wspierał Was i dawał lepszy sen, a dzięki temu podnosił komfort Waszego życia.

Moje opaski na oczy są uszyte z bawełny. Wierzch to muślin, czyli materiał wykorzystywany na pieluchy dla dzieci, co znaczy, że jest bezpieczny dla najdelikatniejszej skóry. W środku wszyłam bawełnę w czarnym kolorze, która sprawia, że opaska daje całkowite zaciemnienie. Gumka obszyta jest muślinem, dzięki czemu nie będzie podrażniać i szarpać Twoich włosów.

Stworzyłam też zestaw, w którym do opaski na oczy dołączam muślinową scrunchie w tym samym odcieniu. Jest idealny dla pań z dłuższymi włosami. 

Zapraszam do sklepu - opaski na oczy do spania

Komentarze

Zostaw komentarz