Moja misja

Moja misja

Moją misją jest tworzyć Kobiece Weekendy, na których będziemy odpoczywać, inspirować się z rozmów, wspierać, ładować baterie, dbać o ciało poprzez ruch, relaks czy masaż, oddychać i czuć swój oddech, zachwycać się pięknem przyrody. Od trzech lat organizuję kilka Weekendów w roku i na każdym takim wyjeździe dzieje się magia ????
Obserwuję jak panie się zmieniają. Często widać te zmiany już w trakcie pobytu. A gdy wracają na kolejny Kobiecy Weekend mam okazję poznać je na nowo, piękniejsze, spokojniejsze i bardziej otwarte na życie. Tu powstają przyjaźnie, partnerstwa biznesowe, podejmowane są życiowe decyzje takie jak zmiana pracy, czy rzucenie etatu. 
Niesamowite jest to, że my tam nie mamy warsztatów rozwojowych czy psychologicznych. My jesteśmy aby odpocząć, rozmawiać, być w grupie, zaopiekować się ciałem poprzez ruch, dotyk i pyszne jedzenie. A to co się wydarza w między czasie, to są zmiany na lepsze.
Jeśli chciałabyś podarować sobie czas wolny od codzienności, zapraszam Cię na jeden z trzech Kobiecych Weekendów, jakie odbędą się na jesieni:
16-18 września (3 dni / 2 noce) -Siedlisko Sobibór
13-16 października (4 dni / 3 noce) - Gołębnik
10-13 listopada (4 dni / 3 noce) - Jabłoń Lake Resort na Mazurach
Na każdym Weekendzie będziemy praktykować jogę na pięknych matach od Moonholi, od uczestniczek wiem, że lubią tę możliwość ????

Komentarze

Zostaw komentarz