co nowego u LUI

   Targi Veganmania w Lublinie były dla mnie momentem przełomowym. O czym już wiecie, bo pisałam o tym w poprzednim artykule na blogu. Dały mi ogromnego kopniaka do działania, którego efektem jest moja strona internetowa i sklep online. Ale przyniosły też możliwość pojawienia się na stałe w Lublinie. Na targach poznałam Mariolę, która podeszła do mnie i powiedziała, że przyszła na Veganmanię po to, żeby mnie poznać, bo ma dla mnie propozycję. Mariola jest właścicielką studia Klasyczny Pilates w Lublinie. Jest to miejsce, w którym odbywają się zajęcia pilates z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Studio mieści się w przepięknych wnętrzach kamienicy na ul. Niecałej 3 w Lublinie. A piszę o tym dlatego, że Mariola przyszła do mnie z informacją, że w Klasycznym Pilatesie chce stworzyć showroom lubelskich twórców i chciałaby, aby jej klienci mieli możliwość zobaczyć i zakupić moje torby i plecaki. Jestem osobą, która bierze to, co niesie życie i dwa dni później ustalałyśmy z Mariolą szczegóły współpracy. Wyznaczyłyśmy sobie termin startu: 2 czerwca 2018 – Noc Kultury w Lublinie. Spotkanie było pod koniec kwietnia, więc czasu zostało niewiele.

   Maj był bardzo pracowity. Przygotowywałam stoisko w Klasycznym Pilatesie,  szyłam produkty na Noc Kultury oraz pracowałam nad stroną www. Bardzo mi zależało, aby przy kolejnym spotkaniu z klientami, móc podawać adres internetowego miejsca, gdzie można znaleźć moje produkty. Dziś jak patrzę wstecz, to nie wiem, jak dałam radę w miesiąc ogarnąć to wszystko, być na kilku koncertach i jeszcze 2 weekendy spędzić w Katowicach na studiach. Był to intensywny czas, który dał mi ważną lekcję: im więcej masz do zrobienia, tym efektywniej działasz.

W sobotę 2 czerwca razem z Mariolą i Martą, właścicielką oraz twórczynią dresowej odzieży dla kobiet marki Marszka, otworzyłyśmy showroom i zaprezentowałyśmy się przed mieszkańcami Lublina. Od tego dnia jesteśmy dostępne dla Was codziennie w godzinach otwarcia Klasycznego Pilatesu.

Stworzenie stacjonarnego miejsca z moimi produktami, było bardzo dobrą decyzją. Czerwiec minął mi na uzupełnianiu stanów, gdyż plecaki znikały jak świeże bułeczki;). W czerwcu spędziłam 2 weekendy w Katowicach, jeden na zakończeniu studiów Akademii Praktyków Jogi, a drugi na festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Bo chyba jeszcze nie wiecie, ale oprócz szycia i jogi, kocham też festiwale muzyczne. A Katowice uwielbiam, bo są miejscem, w którym poznałam cudowne kobiety, i w którym zaczęła się moja obecna droga – czyli tworzenie produktów LUI.

   W lipcu nie brałam udziału w żadnym wydarzeniu. Po intensywnym pół roku, potrzebowałam zwolnić i odbudować siły, aby na jesieni wziąć udział w kolejnych targach i rozwijać markę LUI. Na początku sierpnia dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w Veganmanii w Krakowie, która odbędzie się 16 września 2018 roku. Nie musiałam się długo zastanawiać. Po sukcesie jaki odniosłam w Lublinie, wiedziałam, że jestem gotowa na większe miasto i że Kraków to jest TO. Zapisałam się niemal od razu.

W niedzielę za 2 tygodnie będę z moimi plecakami i torbami sportowymi w Starej Zajezdni  w Krakowie.

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, wpadnij bo naprawdę warto. Oprócz plecaków i toreb sportowych LUI będzie kilkudziesięciu producentów, którzy tworzą swoje produkty zgodnie z ideą uszanowania życia zwierząt.

Cieszę się bardzo, że wezmę udział w tym wydarzenie, bo będzie to dla mnie możliwość spotkania się z klientami. Takie spotkania dają mi bardzo dużo energii. Ale nie będę ukrywać, że powodem radości jest też kulinarna strona wydarzenia, czyli dostęp do wegańskich smakołyków, których nie mam na codzień w Lublinie oraz weekend z siostrami w Krakowie. Mamy plan w sobotę pospacerować po mieście, a w niedzielę być do Waszej dyspozycji, odpowiadać na pytania i doradzać w zakupach na stoisku LUI.

Zapraszam Cię do odwiedzenia stoiska LUI i daję kod rabatowy na Twoje zakupy. Na hasło WEGE KRAKÓW dostaniesz 10 procent zniżki od ceny na metce.

 

Adres internetowy wydarzenia w Krakowie: https://www.facebook.com/events/220447481940337/

 

Klasyczny Pilates w Lublinie: www.pilateslublin.pl

Dresowa odzież dla kobiet: www.marszka.pl

Komentarze

Zostaw komentarz