Kobiecy weekend z jogą - pokój 2 osobowy

Kobiecy weekend z jogą to czas wolny od codzienności, obowiązków, planowania, realizowania i dbania o innych. Podczas tego weekendu będziemy odpoczywać, wyciszać się, karmić nasze ciała pysznymi posiłkami, regenerować się praktyką jogi. Będziemy też ładować się kobiecą energią, chłonąć inspiracje z rozmów i z otaczającej przyrody, robić w sobie przestrzeń i wypełniać ją tym, co dla nas najlepsze.

To będzie wyjątkowy czas, ponieważ dołączy do mnie cudowna kobieta, moja bratnia dusza, którą odkryłam dzięki jodze i zmianie miejsca zamieszkania – Joanna Celińska. Asia jest terapeutką Muzykoterapii Dogłębnej Komórkowej (terapia kamertonami terapeutycznymi), Refleksologiem i terapeutką SPA, wykonuje sesje energetyczne na ciałach subtelnych oraz wybrane zabiegi na fantomach energetycznych. Asia wzbogaci nasz wyjazd i poprowadzi dla nas wieczorne koncerty relaksacyjne kamertonami. W czasie wolnym będzie do Waszej dyspozycji z całym wachlarzem zabiegów / sesji dla ciała i ducha.

Szczegółowy opis wyjazdu oraz warunki rezerwacji miejsca znajdują się na zdjęciach produktu.

Cena obejmuje 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje, stały dostęp do ciepłych napojów (herbaty i zioła), sesje jogi oraz wieczorne koncerty kamertonów. Gratis – morsowanie w ekologicznym stawie kąpielowym.

Cena nie obejmuje kosztów dojazdu oraz masaży. Masaże i indywidualna praca Asi podlega dodatkowej opłacie (cennik wysyłany na prośbę).

Więcej szczegółów

Niedostępny

799,00 zł brutto

Zimowy weekend z jogą dla kobiet w Gołębniku. 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolację, 2 relaksacyjne koncerty kamertonów, 4 sesję jogi.